Flip book element

جک پارکینگی وی تو کالیپسو V2 CALYPSO 600

۱۲,۵۰۰,۰۰۰تومان

درب اتوماتیک V2 CALYPSO 600، برای دربهایی با طول هر لنگه ۴ متر مناسب است. این جک های درب اتوماتیک، با ویژگی های منحصر به فردی همچون: تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه، فست کلوز – بسته شدن اتوماتیک درب پس از تحریک چشم (عبور ماشین از جلوی درب)، زمان دوم – برای آرام بسته و باز شدن دو لنگه، فشار نهایی – برای استحکام درب در موقع بسته شدن، اینکودر- تشخیص مانع، در مواقع برخورد درب به نفر یا ماشین درب به حالت معکوس برگردد، تایم نفررو – باز کردن درب تک لنگه برای عبور نفر یا موتور و اتصال آسان به قفل برقی بدون نیاز به ماژول اضافه، به بازار مصرف عرضه می شود.

دسته:
اطلاعات بیشتر

جک پارکینگی وی تو کالیپسو V2 CALYPSO 500

۱۱,۲۰۰,۰۰۰تومان

درب اتوماتیک V2 CALYPSO500 مناسب دربهایی با طول هر لنگه ۳ متر می باشد. این جک اتوماتیک درب، دارای نقاط قوتی همچون: قدرت بالا تا یک تن در مجموع، مناسب برای دربهایی تا ۷ متر ، کارایی بالای تابلو فرمان، مناسب برای دربهای تک لنگه و نقاط ضعفی همچون: عدم ساپورت برق اضطراری و آسیب پذیری جکها در مقابل برخورد با مانع، می باشد.

دسته:
اطلاعات بیشتر

جک وی تو مدل Calypso400 Sim+1

۹,۰۰۰,۰۰۰تومان

جک درب اتوماتیک کالیپسو وی تو مدل Calypso400 Sim+1، برای درب هایی با هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم قابل استفاده است. این جک پارکینگی، امکان باز نمودن درب با تماس تلفن و امکان حذف افراد در صورت نقل‌ مکان را داراست. از مشخصات این درب اتوماتیک می توان به: دو زبانه (فارسی – انگلیسی)، دارای ۲۵۰ حافظه جهت نگه داری شماره تلفن افراد مجاز، قابلیت کد دهی ۲۵۰ ریموت لرنینگ بتا، دارای تقویم میلادی و شمسی با احتساب سال­ های کبیسه، امکان ارسال گزارش به همراه تاریخ و ساعت دقیق عملیات صورت گرفته، امکان تنظیم ساعت و تاریخ دستگاه تنها با ارسال یک پیامک، امکان برقراری ارتباط با سیستم درب بازکن از تمام نقاط دنیا، ارسال گزارش استفاده از ریموت کنترل به مدیر سیستم، استفاده تمام افرادِ خانواده از دستگاه، بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی و دارای نرم افزار موبایل (اندروید و ios)، اشاره کرد.

دسته:
اطلاعات بیشتر

جک وی تو کالیپسو Calypso 400

۸,۴۹۰,۰۰۰تومان

جک درب اتوماتیک کالیپسو وی تو مناسب برای درب هایی با هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم می باشد. از ویژگی های این جک پارکینگی می توان به تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه، فست کلوز – بسته شدن اتوماتیک درب پس از تحریک چشم (عبور ماشین از جلوی درب)، زمان دوم – برای آرام بسته و باز شدن دو لنگه، فشار نهایی – برای استحکام درب در موقع بسته شدن، اینکودر- تشخیص مانع . در مواقع برخورد درب به نفر یا ماشین درب به حالت معکوس برگردد، تایم نفررو – باز کردن درب تک لنگه برای عبور نفر یا موتور و اتصال آسان به قفل برقی بدون نیاز به ماژول اضافه، اشاره کرد.

 

اطلاعات بیشتر

پنل آیفون تصویری سیماران فوژان – دو واحدی

پنل ساده فوژان سیماران مناسب برای ساختمان های دو واحدی، بدون سوییچر و با دوربین با کیفیت با قابلیت تنظیم زاویه تولید و به بازار عرضه می شود. این پنل، دارای روکش محافظ شیشه ای جهت محافظت از دوربین است و بدنه آن از فلز آب دیده (آلومینیوم اکسترود شده) مقاوم در برابر باران و نور خورشید ساخته شده. دارای قابلیت دید در شب و بلندگوی با کیفیت بالا است و به صورت توکار بر روی دیوار نصب می شود.

دسته:
اطلاعات بیشتر

پنل آیفون تصویری سیماران فوژان کارتخوان – یک واحدی

پنل پلاک دار سیماران مدل فوژان؛ دو ماژول، بدون سوییچر و با قابلیت نصب ماژول کارت خوان به جای ماژول پلاک دار تولید می شود. در این پنل  امکان تنظیم زاویه دید دوربین وجود دارد و امکان دید در شب به وسیله LED های دید در شب نیز وجود دارد. وجود دزدگیر برای امنیت بالاتر، محافظ شیشه ای بر روی پنل برای جلوگیری از تماس مستقیم اشیا یا دست افراد با لنز دوربین و صفحه فلزی آبکاری شده با مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی از دیگر ویژگی های این پنل سیماران محسوب می شود.

دسته:
اطلاعات بیشتر

پنل آیفون تصویری سیماران فراز – یک واحدی

این پنل فراز ساده سیماران، با سوئیچر و قابل استفاده برای یک واحد تولید شده است. صفحه فلزی آبکاری شده و مقاوم در برابر بارش و شیشه محافظ لنز برای جلوگیری از تماس مستقیم سبب شده تا این محصول، به یک انتخاب مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی تبدیل شود. قابلیت تنظیم جهت دوربین، بلندگو و میکروفن جهت پخش و انتقال صدا و سیم اتصال تغذیه و سیم اتصال به درب بازکن تصویری، از دیگر ویژگی های این پنل سیماران به شمار می رود. این پنل، در دو رنگ طلایی و نقره ای عرضه می شود و به صورت توکار بر روی دیوار نصب می شود و احتیاج به برش دیوار دارد.

دسته:
اطلاعات بیشتر

پنل آیفون تصویری سیماران فوژان – یک واحدی

پنل ساده فوژان سیماران برای ساختمان های یک واحدی مناسب است. این پنل بدون سوییچر تولید می شود و بدنه شیشه ای اطراف دوربین، محافظی برای جلوگیری از تماس مستقیم اشیا یا دست افراد با لنز محسوب می شود. این پنل دارای لنزی از نوع CCD است و در جنس دور تا دور آن از فلزی آبکاری شده استفاده شده. پنل ۱ واحدی فوژان دارای بلندگو و میکروفن قوی برای پخش و انتقال صدا، LED دید در شب و امکان تنظیم زاویه دوربین می باشد.

دسته:
اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.