ریموت درب پارکینگی

ریموت پرکینگ

تاثیر فناوری بر زندگی این روزها

در این مقاله میخواهیم درباره ی ریموت درب پارکینگی و تاثیر آن بر زندگی مان صحبت کنیم . ما امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که علم وفناوری باعث راحت تر زندگی کردن ما شده اند. این روز ها دیگر مانند قدیم احتیاجی به نیروی کار انسانی نیست و در خیلی از زمینه ها فناوری مشکل یا نیاز های ما را رفع میکند.
یکی از نیازهای ما در این روز ها درب های پارکینگی و یا درب های ورودی و درب های ضدسرقت و شیوه ی باز و بسته شدن آن است.

در قدیم برای باز و بسته کردن درب و رفت و آمد افراد از آن نیاز به انجام عمل فیزیکی داشتند. اما امروزه ریموت ها کار ما را راحت تر کرده اند.

اکنون ما در دنیای فناورانه ای زندگی می‌کنیم و همانطور که اکثر صنایع، محصولات و لوازم خانگی، خودروها و… تحت تأثیر پیشرفت در تکنولوژی هستند. درب اتوماتیک پارکینگ هم از این تغییرات جا نمانده است. علت آن باید در این جستجو کرد که همه این اتفاقات برای کاهش ضریب اشتباهات و همچنین افزایش و بالابردن بهبود کیفیت زندگی شهروندی است.
ریموت درب اتوماتیک پارکینگ هم تحت تاثیر این رشد و پیشرفت تکنولوژی است و هر روز بهتر و بیشتر به کمک ما می‌آید.

البته ریموت‌ها معمولا به صورت جداگانه نیز به فروش می‌رسند. زیرا که ممکن است نیاز باشد تعداد ریموت بیشتری تهیه کنید برای مثال برای همه ساکنین یک ساختمان و یا اینکه ریموت احتیاج به تعویض پیدا کند.

ریموت درب

ریموت ها رابط بین افراد و جک پارکینگ

اکثر جک‌های درب پارکینگی با ریموت متناسب‌شان سِت شده و باز و بسته می‌شوند. بعضی از آنها هم با تلفن همراه، اثر انگشت ، … هم‌خوان می‌شوند. در مورد جک‌هایی که با ریموت حرکت می‌کنند، ریموت درب در واقع رابط بین افراد با جک پارکینگی است .

می‌تواند فرمان ما را به جک درب پارکینگی برساند. بنابراین، اگر ریموت دچار مشکل شود، طبعا نمی‌توان به درب اتوماتیک فرمان حرکت داد. لذا، ریموت از لوازمات جانبی بسیار مهم در پک جک پارکینگی است.
علاوه بر اینکه استفاده از ریموت درب پارکینگی موجب افزایش رفاه و آسایش مصرف‌کنندگان میشود؛
( زیرا که موجب می‌شود بابت هر بار باز یا بسته کردن درب پارکینگ مجبور به ترک اتومبیل خود نباشید.)
باعث صرفه‌جویی در زمان و انرژی و همچنین جلوگیری از سرقت ماشین نیز می‌شود.
و علاوه بر همه گفته ها وجود ریموت درب پارکینگ به مراتب موجب افزایش امنیت ساختمان تا حد زیادی می‌شود.

آیا هر ریموتی درب مدنظر مارا باز خواهند کرد؟

قطعا خیر. همانطورکه هر دری کلید مخصوص خود را دارد. هر ریموتی هم مخصوص باز و بسته کردن یک درب است. به زبان دیگر هر ریموتی یک سیگنال منحصر به فرد و طول موج اختصاصی مربوط به خود و آن درب اتوماتیک پارکینگ اختصاصی را دارد و فقط بر روی آن تعبیه شده است.

ریموت

آیا می‌توان بدون ریموت درب پارکینگ را باز کرد؟

ممکن است برق رفته باشد و در هر حال ریموت کار نکند که در این صورت باز و بسته کردن درب پارکینگ با مشکل مواجه خواهد شد. اما در این مواقع سیستم درب اتوماتیک پارکینگ طوری طراحی شده است که برای رفع مشکل بتوان در شرایط حساس مانند عدم دسترسی به ریموت کنترل ، قطعی برق و یا اتصال برق ساختمان و مواردی از این دست از کلید دستی و کلید خلاص کن استفاده کرد.

انواع دسته‌بندی ریموت:

انواع ریموت پارکینگ مانند جک‌های آن دارای تنوع بالایی است و نمی‌توان تمام ریموت‌های موجود در بازار را در یک دسته‌بندی جای داد. بلکه می‌توانیم با در نظر گرفتن فاکتور‌ها و معیارهای مختلف انواع مختلف ریموت را به چند روش دسته‌بندی کنیم:

– دسته‌بندی از نظر نوع فرکانس
– از نظر نوع کد تعرف شده
– از نظر فابریک یا غیر فابریک بودن

ریموت بلوتوثی چیست؟

ریموت بلوتوثی را می توان یکی از محبوب ترین ریموت کنترل های درب اتوماتیک دانست که برای افزایش امنیت درب اتوماتیک بسیار موثر می باشد و به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا و سرعت تکثیر آسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
امنیت بالا:
یکی از راهکارهای افزایش امنیت در ریموت درب اتوماتیک استفاده از ریموت های بلوتوثی می باشد.
یکی از مزیت های مهم ریموت های بلوتوثی قیمت مناسب آن و نیز راحتی و سرعت در کپی کردن این مدل ریموت ها میتوان اشاره کرد چون در ریموت های اصلی و فابریک سیستم باید حتما متخصص و کارشناس جهت تنظیم ریموت به محل نصب مراجعه و در جهت تنظیم ریموت اقدام نماید.

ریموت پارکینگ

انواع ریموت درب پارکینگ بلوتوثی :

ریموت درب پارکینگ بلوتوثی دو مدل با کیفیت های عالی و امنیت بالا و با فرکانس کاری ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز تولید می شود.

 

سواالات متداول

چه چیزی می تواند بر برد ریموت کنترل از راه دور من تأثیر بگذارد؟

چیزهای زیادی بر دامنه کنترل از راه دور تأثیر می گذارد. نصب صحیح آنتن، تخلیه باتری در کنترل از راه دور، شرایط جوی، وجود سیگنال های رادیویی قوی دیگر، و این لیست ادامه دارد.

آیا ریموت ها از امنیت بالایی برخوردار هستند؟

بله کی از مزایای گفته شده درباه ی امنیت این ریموت ها است . زیرا تنها افرادی که ساکن در ساختمان هستند امکان داشتن این ریموت هارا دارند و هرکسی به راحتی نمیواند وارد ساختمان شود.

برای حفظ امنیت بیشتر باید چکار کنیم؟

این نکته ای که عنوان میکنیم برای امنیت بیشتر است. بهتر است شما هنگام باز یا بسته کردن درب مدنظرتان با ریموت اندکی صبر کنید تا درب کاملا بسته شود و بعد به مسیرتان ادامه دهید. با این کار امکان ورود هر دزدی را بشدت پایینمی آوردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *