جک پارکینگی

تاریخچه جک زومر 

شرکت زومر یکی از خوشنام ترین شرکتها در زمینه تولید جک پارکینگی ، درب اتوماتیک و کرکره برقی می باشد . این شرکت آلمانی با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید تجهیزات ساختمانی موفق به دریافت کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان شده است. به همین دلیل یکی از پرفروش ترین برندهای موجود در بازار می باشد.

بیشتر بخوانید

تعمیر جک پارکینگی زومر

مواردی که معمولا نیاز به تعمیر جک زومر می باشد شامل موارد ذیل می باشد:

خراب شدن مهره حلزونی : شفتی که داخل مهره قرار میگرد با مرور زمان دچار فرسایش شده و قطر آن کاهش پیدا کرده و منجر به خلاصی درب می شودد. در این صورت باید این مهره تعویض گردد.

ماردون : میله ای وسط جک که باعث باز و بسته شدن جک می شود. اگر مشکل با تعمیر برطرف نشد ممکن است مشکل الکتریکی از برد باشد که باید تعمیر شود اگر در محل تعمیر شود خازن مشکل پیدا می کند که باید خازن آن تعویض شود.

نصب جک پارکینگی زومر

جک درب پارکینگ زومر twist 350 همانطور که می دانید ساخت کشور آلمان می باشد که از بدنه فوق العاده مقاوم در برابر صدمات و ضربات احتمالی ساخته شده است. این جک درب پارکینگ آلمانی برای درب هایی به وزن مجموع برای هر درب ۷۰۰ کیلوگرم و طول چهار متر برای هر درب مناسب می باشد. جک درب اتوماتیک زومر یکی از مناسب ترین مورد برای خانه های شما عزیزان است که با انتخاب این محصول می توانید کیفیت را به درب منازل خود تحمیل کنید. در ادامه این مقاله به راهنمای فارسی جک درب پارکینگ زومر مدل TWIST 350 میپردازیم..

فروش جک پارکینگی زومر

قفل قدرتمند به کار رفته در ساخت این جک برقی زومر امنیت بیشتری برای محیط ایجاد خواهد کرد؛ چرا که از امکان باز شدن آن با فشار و به صورت دستی ممانعت می کند. همچنین شما می توانید در هنگام قطعی برق با استفاده از کلید خلاص کن درب را به حرکت در آورید. به علاوه می توان براکت های ورودی را که قابل تنظیم هستند، به وسیله پیچ و یا جوشکاری در جای خود قرار داد. محتویات جک درب پارکینگ زومر twist 350 دارای دو سال گارانتی معتبر است که در صورت بروز هرگونه مشکلات سیستمی، توسط مراکز فنی این شرکت در سراسر ایران ارائه خواهد شد. تمام مدل های جک زومر دارای کیفیت و در اصطلاح امتحان پس داده در کشور ما می باشد..

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod .

Our blog

ADd a callout header here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.